Betdoksan

Betdoksan Logo

Özel Gambling şirketine bağlı olarak 2019 senesinde kurulan ancak Türkiye pazarına girmesi epey vakit alan Betdoksan son dönemdeki sıçramasıyla sükse yapmıştır. Birçok müşterinin odağı haline gelen Betdoksan’ın sevildiği hususlardan birisi de güvenilirliğidir. Curacao adalarına resmen başvuru yapan illegal gambling şirketi Betdoksan için gerekli lisansları almıştır. Dolayısıyla Betdoksan’ın güvenilirliği de bir nevi tescil edilmiştir. Bunun yanı sıra sitenin ödeme yaptığı ve oyunlarda yüksek oranlar verdiği de aktarılmıştır. Yani güvenilirlik üzerine bir konuşma yapar ve Betdoksan güvenilir mi dersek yanıtımız evet olacaktır.

Betdoksan Legal mi

Betdoksan’ın Türkiye yasalarına göre idare edilmediğini belirtebiliriz. Yani yasal anlamda tüm faaliyetleri Curacao’dan yürütülmektedir. Ancak bizlere Betdoksan legal mi gibi sorular yöneltilmektedir. Türkiye’de hizmet vermesine rağmen legal sayılmayan bir sürü sitenin olduğunu sizlere hatırlatmak istiyoruz. Bunun haricinde Avrupa’nın en saygın ülkelerinde bile Betdoksan’ın tanındığını aktarabiliriz. Yani legallik hususunda bir sıkıntının oluşmayacağını söylemeyi uygun görmekteyiz. Bu yüzden siteye kayıt olmakta bir tereddüt yaşamamanızı tavsiye ediyoruz.

Betdoksan Lisanslı mı

Betdoksan’ın giriş adresini kullanarak ana sayfasına ulaştığımızda sağ alt bölümde Curacao resmi lisans logosunu görüyoruz. Bunun haricinde lisans numarası hakkımızda kısmında detaylıca paylaşılmış. Ayrıca logonun doğrulama linki olarak kullanıldığı da görülüyor. Yani logoya tıklayanlar Curacao’dan elde edilmiş lisansın sertifikasını karşılarında bulabiliyorlar. Haliyle Betdoksan lisanslı mı dendiğince verilecek tek yanıt evet oluyor.

Betdoksan Ödeme Yapıyor mu

Betdoksan’ın ödemelerde başarılı olduğu belirtiliyor. Kısacası müşteriler Betdoksan’a yatırım yapıp paralarını değerlendirdikten sonra çekim işlemlerini tamamlayabiliyorlar. Site yaklaşık olarak 30 dakika içinde para ödemesi yapıyor ve müşterilerinden herhangi bir belge talep etmiyor. Ayrıca oyuncuların çekimler üzerinden bir komisyon vermesi de söz konusu olmuyor. Yani Betdoksan ödeme yapıyor mu demek biraz abes kalıyor. Site her zaman ödemeleri sorunsuz olarak tamamlıyor ve müşteri memnuniyetine özen gösteriyor demeyi daha uygun buluyoruz. Eğer bazı çekinceleriniz bulunuyorsa hemen Betdoksan’a giderek sorularınızı canlı desteğe yöneltebilirsiniz. Yönetim, Betdoksan Güvenilir mi anlamında sizlere çok daha açıklayıcı bilgiler vereceklerdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir